Oznamy


UPRAVENÉ OTVÁRACIE HODINY

Od 24.3. upravujeme otváracie hodiny našich predajní nasledovne:

Pondelok – Piatok – bude otvorené do 19:00 hod.*

Sobota – bude otvorené do 19:00 hod.*

Nedeľa – všetky predajne budú zatvorené

*predajne s otváracou dobou kratšou ako 19:00 zatvoria podľa bežných otváracích hodín

V pondelok až sobotu medzi 9:00 - 12:00 budú v našich predajniach obslúžení výhradne zákazníci, ktorí dovŕšili minimálny vek 65 rokov.

Viac info TU
Za pochopenie ďakujeme.


OCHRANA ZDRAVIA V SÚVISLOSTI S MIMORIADNOU SITUÁCIOU

Vážení zákazníci, vzhľadom na ochranu našich zamestnancov a vás, našich zákazníkov, sme boli nútení pristúpiť k nasledovným opatreniam:
V záujme ochrany zdravia našich zamestnancov prosíme všetkých zákazníkov, aby vstupovali do predajní KRAJ iba s ochranným rúškom, prípadne inak vhodne zakrytými ústami a nosom. V opačnom prípade vás budeme musieť odmietnuť obslúžiť, prípadne pri pokladni nablokovať váš tovar.
Za pochopenie ďakujeme.


ZĽAVA 20% NA VŠETKO*

*Akcia platí v predajniach KRAJ 15. februára 2020. 20% zľava na jednorázový nákup sa nevzťahuje na akciové produkty, dojčenské produkty, tabakové výrobky, liehoviny, tlačoviny, cestovné lístky, vratné obaly, úhrady za služby, dobíjanie kreditu mobilných operátorov. 20% zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami, kupónmi alebo benefitmi vernostnej karty KRAJ, Terno, Moja Samoška.


Zmena v službe Axapay

S účinnosťou od 1.11.2019 mení UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., pobočka zahraničnej banky výšku poplatku za spracovanie úhrady faktúr, resp.platby poštovou poukážkou prostredníctvom systému Axapay na 0,80 EUR / platba bez ohľadu na typ alebo sumu faktúry / poukážky.


KRAJ končí s predajom vajec z klietkového chovu

Potraviny Kraj budú najneskôr od roku 2025 používať výhradne vajcia pochádzajúce z bezklietkových chovov. Tento záväzok sa týka celých vajec, tekutých ako aj sušených vajec, a prísadových vajec vo výrobkoch vlastných značiek, pričom sa vzťahuje na všetky vlastné prevádzky. O napĺňaní tohto záväzku bude Kraj pravidelne informovať vo svojich správach politiky spoločenskej zodpovednosti a bude v tejto oblasti otvorené nezávislým externým auditom. Tento záväzok bude zároveň zverejnený na webových stránkach potravín Kraj.