Ocenenia

Získali sme Zelený certifikát SEWA

08.04.2024

Záleží nám na zodpovednom pristupe k ochrane životného prostredia a preto nás teší, že sme opäť získali Zelený certifikát od spoločnosti SEWA, ktorá je autorizovaná organizácia zodpovednosti výrobcov pre recykláciu elektroodpadu, batérii a neobalových výrobkov. Elektroodpad predstavuje pre životné prostredie obrovskú záťaž a je pre nás dôležité participovať na ekologickom odstraňovaní tohto problému a to dôkladným separovaním elektroodpadu, prenosných batérií a akumulátorov.


Potraviny KRAJ opäť získali medzinárodné ocenenie

7.1.2022

Vďaka našim skvelým zamestnancom sme už po druhýkrát získali prestížne medzinárodné ocenenie, ktoré udeľuje organizácia ICERTIAS za vynikajúci vzťah firmy so svojimi zákazníkmi. Ocenenie sa udeľuje na základe podrobného výskumu a po komplexnej analýze Potraviny KRAJ opäť obhájili svoj titul z roku 2019 a stali aj v roku 2022 držiteľom titulu „Priateľ zákazníkov“ (Customers' Friend – Because It’s You We Care About). Ďakujeme!


Hermes komunikátor roka 2019

20.11.2019

Teší nás, že aj tento rok sme sa mohli zúčastniť súťaže HERMES komunikátor roka a zvíťaziť! Za projekt modernizácie 50-ročnej včelnice na východnom Slovensku sme získali prvé miesto v kategórii SPOLOČENSKÁ ZODPOVEDNOSŤ. V roku 2019 v rámci prvej etapy projektu sme zmodernizovali 58 úľov. V tomto projekte pokračujeme aj v roku 2020 - našim cieľom je zmodernizovať celkovo až 100 úľov.

Tešíme sa na ďalší kvalitný, slovenský med z našich úľov.


Potraviny KRAJ ocenila odborná porota za najlepší dizajn predajní

20.11.2018

Odborná porota hodnotila najlepšie komunikujúce spoločnosti so zákazníkom na Slovensku. Ocenenia prestížnej súťaže Hermes Komunikátor roka si na slávnostnom galavečere prevzali víťazi za rok 2018. Potraviny KRAJ, nový koncept maloobchodného reťazca, zvíťazili v kategórii Obchodné reťazce – najlepší interiér predajného priestoru.