Nemaj depku z lepku

Milí KRAJania,

vnímame zvyšujúci sa dopyt po sortimente pre ľudí s potravinovými obmedzeniami, nakoľko v populácii stúpa počet diagnóz potravinových alergií, intolerancií, ale aj autoimunitných ochorení akými je celiakia. Preto pre vás rozširujeme ponuku bezlepkových a bezlaktózových výrobkov vo všetkých našich predajniach.

Po novom nájdete všetky produkty prehľadne na jednom mieste, čo vám nielen ušetrí čas pri nákupe, ale veríme, že prispeje aj k vašej spokojnosti. Do predajní pribudne samostatný regál so skutočne bohatou paletou bezlepkových a bezlaktózových výrobkov. V závislosti od veľkosti predajnej plochy môže obsahovať až sto samostatných položiek. V ponuke sú rôzne druhy chlebov, žemlí, bagiet, ale aj naan, wrap, panini, croissanty či dokonca sucháre.

Na svoje si prídu tiež milovníci cereálií, keksov, sušienok, trubičiek plnených krémom s rôznymi príchuťami, ale aj slaných pochutín. Čakajú na vás tiež cestoviny všakovakých veľkostí a tvarov, bezlepkový základ na pizzu či bezlepkové gulôčky do polievky.

Zastavte sa vo vašom KRAJi a vychutnajte si život bez obmedzení.

Tešíme sa na vašu návštevu!