Život bez obmedzení

Pre všetkých
s potravinovou intoleranciou

Život bez obmedzení

Potravinová intolerancia je problém, ktorý sa týka čoraz širšej skupiny Slovákov. Aj keď nejde o priame ohrozenie života, dokáže nám poriadne skomplikovať život. Nie vždy ju dokážeme rozoznať, keďže na rozdiel od alergie na potraviny, pri intolerancii reakcie či príznaky môžu prísť aj s niekoľkodňovým oneskorením.

Intolerancie rozhodne netreba ignorovať, zaťažovanie tráviaceho traktu nevhodnými potravinami nám totiž môže len priťažiť

Ľudia s potravinovou intoleranciou si musia prísne strážiť jedálniček. Nájsť vhodné potraviny je často pomerne náročné. Okrem toho, že v našej maloobchodnej sieti nájdete širokú paletu produktov špecializovaných kategórií, je našou ambíciou šíriť osvetu a poskytnúť odborné informácie k tejto stále aktuálnejšej téme.

O tom, čo je potravinová intolerancia, ako ju rozoznať a ako s ňou žiť, sa dozviete v našom novom projekte Život bez obmedzení. Teší nás, že môžeme byť partnerom všetkých ľudí s potravinovými intoleranciami a pomáhať užívať si Život bez obmedzení.

Galéria

Sledujte a počúvajte nás na: