Káva, racio, bio

Signatura

„Káva Signatura je jednou z troch vlastných značiek, ktoré sme od roku 2008 priniesli na slovenský trh. S ohľadom na niekoľkonásobné pitie kávy počas pracovného dňa sme kládli veľký dôraz na to, aby mala pozitívny vplyv na zdravie a pracovný výkon.

Vytvorili sme tak špeciálne zmesi pre vychutnávanie tej najlepšej kávy pri práci v kancelárii. Sú otestované firemnými kávičkármi po celom Slovensku.
Kávu SIGNATURA ALPHA CLASSICA 80 % Arabica 20 % Robusta charakterizuje lahodná symbióza chutí odrody Arabica z kávových veľmocí ako Brazília či Kolumbia, v spojení s najlepšími robustami z Ázie. Pražením sme potlačili kyslé tóny a do popredia vystúpila sladká chuť v spojení s jemnou horkosťou.

Naproti tomu SIGNATURA OMEGA PREMIUM 100 % Arabica je chuťovo vyvážená, postavená na súhre klasickej chuti kávy so sladkými, čokoládovými tónmi, trochou horkosti a šteklivým, jemne ovocným nádychom. Na záver ostane na jazyku pokojná a lahodná dochuť. Kvalitu našich produktov ocenili aj na mnohých medzinárodných festivaloch a dúfam, že si ju obľúbite aj vo vašom Kraji.“

Marek Fajčík